MB HOCKEY CAMP SUMMER 2022
5. 5. 2022

MB kempy spolupracují s Radostí

Hokej a sport všeobecně nás baví, a tak jsme se rozhodli spolupracovat s Radostí a jejími organizátory. Že nevíte o co jde?

„Letní tábor Radost“ je každoroční letní tábor zaměřený na sportovní rozvoj dětí, týmovou spolupráci, týmové i individuální soutěže a hlavně zábavu. To vše během jednoho prázdninového týdne.

Většina trenérů i pravidelných svěřenců pochází z hokejového prostředí, ale každoročně se přihlásí i děti, které se věnují jiným sportům. Na Radosti trenéři a instruktoři rádi zasvětí i děti, které zatím se sporty váhají a chtěly by si vyzkoušet jaké to je být součástí sportovního kolektivu.

Pro děti je připravený bohatý sportovní program, individuální soutěže, kde děti v průběhu celého týdne sbírají za své výsledky v různých disciplínách body a soutěží s ostatními dětmi o různé ceny. Kromě individuálních soutěží budou děti po příjezdu zařazeny také do jednoho z týmů, kde se naučí spolupracovat, aby dosáhly týmového úspěchu a zabojovaly si o hlavní pohár.

Dále také můžou děti očekávat tradiční bodovačky pokojů, výlety do přírody, vědomostní soutěže a pro ty nejvíce nebojácné bude samozřejmě připravena i legendární stezka odvahy. Samozřejmě nebudou chybět hosté z různých oborů, jako například zástupci Policie ČR s jejich ukázkou.


Více informací a registraci posílejte na mail: ivana.bartosova93@seznam.cz