MB HOCKEY CAMP
1. 9. 2023

I druhý ročník příměstských MB kempů se vydařil!

Druhý ročník MB příměstských táborů jsme naplánovali na dva termíny, a to od 31.7. do 4.8.2023 a od 14.8. do 18.8.2023. Příměšťáky byly určené pro všechny děti ve věku od 5 do 10 let, které mají rády pohyb, hry a zábavu. Prvního termínu se zúčastnilo celkem 19 dětí, druhého pak 23 dětí. Děti jsme rozdělili do čtyř týmů, a to do Bílých ledních medvědů, Černých býků, Červených draků a Šedých vlků, které po celou dobu tábora soutěžily o MAD BULL pohár.

Příměšťáky jsme pojali aktivně, a tak si děti užily spoustu různých sportovních odvětví, soutěží, kvízů, deskových her, výletů, ale například i kina. Pro děti byla připravena klubovna HC MAD BULL, která sloužila jako základna. Hokejové centrum Pouzar nám poskytlo také šatnu a tělocvičnu, což bylo obrovskou výhodou. Každý rodič ví, jak je někdy v létě obtížné vymyslet program pro své ratolesti, a proto jsme byli rádi, že jsme mohli podat pomocnou ruku. Velkou změnou tento rok bylo zapojení dorostenců HC MAD BULL, a ještě větším překvapením byl zájem z jejích strany. Dokázali nádherně vyplnit věkový skok mezi dětmi a vedoucími, díky čemuž bylo o zábavu postaráno. Zde si můžete prohlédnout fotogalerii z prvního i ze druhého termínu a hledat právě Vaše děti. Děkujeme za účast a těšíme se na Vás zase za rok!

Na závěr patří velké poděkování městu České Budějovice za poskytnutou dotaci, která nám umožnila příměstský tábor posunout na vyšší úroveň.

"Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice"